آبگرم معدنی چالدران از جاذبه‌ های گردشگری چالدران است. این آب معدنی در روستای گردشگری آبگرم قرار دارد و در تابستان و زمستان گردشگران زیادی را به خود جذب می‌ کند. همجواری با سه کشور و لجن و نمک درمانی دریاچه ارومیه در آذربایجان غربی نقش ویژه ای در جذب گردشگر دارد.

آذربایجان غربی با داشتن ۴۶ چشمه آبگرم و معدنی رتبه نخست کشور را دارد و همین موضوع باعث شده گردشگران زیادی به این استان سفر کنند. بعضی از چشمه‌ های آب ‌گرم آذربایجان ‌غربی در مجاورت آثار ارزشمند تاریخی قرار دارند. چشمه ‌های آب ‌گرم محال باراندوز ارومیه، آب ‌گرم احمدآباد واقع در حاشیه اثر جهانی تخت سلیمان تکاب، آب ‌گرم ایستی سو و زنبیل در ارومیه، آب معدنی زندان سلیمان، چشمه صدقیان، چشمه قره شعبان، آب ‌گرم باش کندی ماکو و آبگرم گراو مهاباد ازجمله آب ‌گرمهای این استان هستند. در این میان شهرستان چالدران در کنار آثار تاریخی ارزشمند و طبیعی از جمله آبگرم معدنی گردشگران زیادی را به خود جذب می ‌کند.

چشمه ‌های آبگرم دارای خواص مختلف از جمله درمان بیماری تنفسی، روماتیسم، بیماری ‌های پوستی، بیماری‌ های زنان و تورم موضعی، تسکین اعصاب، تنظیم فشار خون، درمان دردهای مفصلی و بهبود دردهای کلیه هستند. چشمه های آبگرم معدنی اغلب به سبب داشتن سدیم در ترکیب آن خاصیت ملین دارند و در صورت نوشیدن موجب ازدیاد ترشح معده شده و سرانجام به سبب وجود آهن در ترکیب آن در درمان کم خونی نیز موثر هستند.

شهرستان چالدران دهها جاذبه گردشگری، آثار تاریخی و مناظر به یاد ماندنی دارد. آبگرم (چالدران) در روستایی به همین نام از توابع بخش مرکزی شهرستان چالدران واقع شده است. این آبگرم با سه هکتار مساحت دارای دو استخر سر پوشیده مردانه و زنانه و امکانات رفاهی، تفریحی و فضای سبز است و با تجهیز امکانات داخلی هر چه بیشتر به جذب گردشگر می پردازد. آبگرم چالدران به علت اشتهاری که در خاصیت طبی و درمانی دارد از قدیم مورد توجه اهالی منطقه و شهرها ی همجوار قرار گرفته است. به علت کوهستانی بودن منطقه و آب و هوای بسیار مطلوب و چشم انداز طبیعی بسیار زیبا هر سال افراد زیادی در بهار و تابستان از نقاط مختلف استان به این محل سرازیر می شوند.

املاح سرشار موجود در آبگرم معدنی ایستی سو یا آبگرم این منطقه در درمان بسیاری از امراض پوستی و بیماریهای متعدد علی الخصوص رماتیسم بسیار موثر است.

ایسی سو واقع در روستای آبگرم در پنج کیلومتری  شهر سیه چشمه واقع شده است. ایستی سو یا آبگرم بالا تر از روستا واقع شده است.